Events

Select event type to filter by
Monday February 19, 2018
Tuesday February 20, 2018
Start: 2018.02.20 16:39
n/a
Wednesday February 21, 2018
Thursday February 22, 2018
Tuesday February 27, 2018
Start: 2018.02.27 10:19
n/a
Monday March 05, 2018
Start: 2018.03.05 16:59
n/a
Thursday March 08, 2018
Start: 2018.03.08 11:15

Tisztelt Ügyfeleink!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy a március 15-e körüli munkarendváltozással összefüggésben március 10-én, szombaton munkanap és ügyfélfogadás lesz a Polgármesteri Hivatalban, 8.00 és 12.00 óra között. Március 15 és 16-án  a polgármesteri hivatal zárva tart.

Friday March 09, 2018
Start: 2018.03.09 11:59
n/a
Saturday March 10, 2018
Start: 2018.03.10 10:52
n/a
Monday March 12, 2018
Start: 2018.03.12 14:04
n/a
Start: 2018.03.12 16:27
n/a
Tuesday March 13, 2018
Start: 2018.03.13 14:01
n/a
Wednesday March 14, 2018
Start: 2018.03.14 11:30
n/a
Monday March 19, 2018
Tuesday March 20, 2018
Start: 2018.03.20 15:55
n/a
Syndicate content