Events

Select event type to filter by
Wednesday September 16, 2020
Start: 2020-09-16 10:07
n/a
Monday September 21, 2020
Start: 2020-09-21 13:23
n/a
Start: 2020-09-21 16:03
n/a
Thursday September 24, 2020
Start: 2020-09-24 11:57
n/a
Start: 2020-09-24 11:57
n/a
Friday September 25, 2020
Start: 2020-09-25 11:20
n/a
Monday September 28, 2020
Start: 2020-09-28 12:53
n/a
Tuesday September 29, 2020
Thursday October 01, 2020
Monday October 05, 2020
Start: 2020-10-05 09:18
n/a
Start: 2020-10-05 09:41

Biatorbágy Város Önkormányzata csatlakozott a 2021. évi Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázathoz.

Tuesday October 06, 2020
Start: 2020-10-06 14:11
n/a
Start: 2020-10-06 20:52
n/a
Wednesday October 07, 2020
Thursday October 08, 2020
Start: 2020-10-08 16:21
n/a
Saturday October 10, 2020
Start: 2020-10-10 21:01
n/a
Tuesday October 13, 2020
Start: 2020-10-13 11:50
n/a
Syndicate content