Events

Select event type to filter by
Tuesday February 02, 2021
Start: 2021-02-02 15:18
n/a
Start: 2021-02-02 20:49
n/a
Monday February 08, 2021
Start: 2021-02-08 15:40

2010 decemberében jelent meg első alaklommal a Biatorbágyi Körkép című lap elődje, akkor még az Önkormányzati Híradó különszámaként. Az ebben meghirdetett pályázat eredményeként született meg 2011 februárjában az újság neve. A 10. születésnap alkalmából a kiadvány új tipográfiával és új tartalmi elemekkel jelentkezik. Kattintson ide.

Start: 2021-02-08 21:16
n/a
Wednesday February 10, 2021
Start: 2021-02-10 11:02

A helyi közösségi közlekedés ViaBusz járatára jelenleg csak a Polgármesteri Hivatal Ügyfélszolgálatán lehet papíralapú jegyeket, bérleteket váltani és itt is kizárólag készpénz ellenében, hivatali időben. A polgármesteri hivatal munkatársai ideiglenesen vállalták a jegyértékesítést, mindaddig, amíg a veszélyhelyzet miatt a Faluház zárva tart.

Start: 2021-02-10 15:45
n/a
Thursday February 11, 2021
Start: 2021-02-11 15:56
n/a
Friday February 12, 2021
Start: 2021-02-12 21:55
n/a
Tuesday February 16, 2021
Start: 2021-02-16 15:46
n/a
Wednesday February 17, 2021
Start: 2021-02-17 16:57
n/a
Thursday February 18, 2021
Start: 2021-02-18 19:00
n/a
Friday February 19, 2021
Start: 2021-02-19 14:13
n/a
Start: 2021-02-19 16:14
n/a
Monday February 22, 2021
Start: 2021-02-22 14:29
n/a
Tuesday February 23, 2021
Start: 2021-02-23 09:56
n/a
Start: 2021-02-23 11:13
n/a
Start: 2021-02-23 15:07
n/a
Start: 2021-02-23 21:15

Biatorbágy biai városrészének Nagy utcájában a közúti burkolatjelek tartós megerősítése érdekében az új óvoda környékén felmarták a református templom előtti gyalogosátkelő csíkjait, így azok átmenetileg csak halványan, nyomokban láthatók. A zebra legkésőbb 2021. február 25-én, csütörtökön délutánra kapja meg vadonatúj ruháját. Az önkormányzat kéri a gépjárművezetőket és a gyalogosokat, hogy „átmenetileg” most fokozottan ügyeljenek egymásra!

Wednesday February 24, 2021
Start: 2021-02-24 19:00
n/a
Sunday February 28, 2021
Start: 2021-02-28 19:00
n/a
Tuesday March 02, 2021
Start: 2021-03-02 14:50
n/a
Start: 2021-03-02 15:13
n/a
Syndicate content