Events

Select event type to filter by
Monday February 22, 2021
Start: 2021-02-22 14:29
n/a
Tuesday February 23, 2021
Start: 2021-02-23 09:56
n/a
Start: 2021-02-23 11:13
n/a
Start: 2021-02-23 15:07
n/a
Start: 2021-02-23 21:15

Biatorbágy biai városrészének Nagy utcájában a közúti burkolatjelek tartós megerősítése érdekében az új óvoda környékén felmarták a református templom előtti gyalogosátkelő csíkjait, így azok átmenetileg csak halványan, nyomokban láthatók. A zebra legkésőbb 2021. február 25-én, csütörtökön délutánra kapja meg vadonatúj ruháját. Az önkormányzat kéri a gépjárművezetőket és a gyalogosokat, hogy „átmenetileg” most fokozottan ügyeljenek egymásra!

Wednesday February 24, 2021
Start: 2021-02-24 19:00
n/a
Sunday February 28, 2021
Start: 2021-02-28 19:00
n/a
Tuesday March 02, 2021
Start: 2021-03-02 14:50
n/a
Start: 2021-03-02 15:13
n/a
Friday March 05, 2021
Start: 2021-03-05 09:28
n/a
Start: 2021-03-05 13:55
n/a
Start: 2021-03-05 14:12
n/a
Sunday March 07, 2021
Start: 2021-03-07 19:00
n/a
Start: 2021-03-07 22:02
n/a
Monday March 08, 2021
Start: 2021-03-08 11:41
n/a
Start: 2021-03-08 12:33

Biatorbágyra is érvényesek az országos szigorítások. Marad az este 8-tól hajnal 5-ig tartó kijárási korlátozás, közterületen kötelező a másfél méteres távolságtartás, valamint az orrot, szájat eltakaró maszk viselése. Tarjáni István bejelentése itt látható, a kormányrendelet itt tekinthető meg.

Wednesday March 10, 2021
Start: 2021-03-10 09:30
n/a
Thursday March 11, 2021
Start: 2021-03-11 14:43

A Polgármesteri Hivatalban az érvényes kormányrendelet értelmében átmenetileg szünetel a papír alapú ViaBusz jegyek értékesítése, ezért a vészhelyzeti szigorítások feloldásáig, várhatóan MÁRCIUS 21-IG A VIABUSZ INGYENESEN VEHETŐ IGÉNYBE. A március 8-áig megvásárolt, a szigorítások idejére (is) szóló havi és éves bérletek érvényessége automatikusan meghosszabbodik az ingyenesség idejével. A pontos hosszabbítási időről a későbbiekben adunk tájékoztatást.

Friday March 12, 2021
Start: 2021-03-12 08:53
n/a
Monday March 15, 2021
Start: 2021-03-15 19:00
n/a
Start: 2021-03-15 20:58
n/a
Tuesday March 16, 2021
Start: 2021-03-16 11:43
n/a
Start: 2021-03-16 15:01
n/a
Wednesday March 17, 2021
Start: 2021-03-17 10:35
n/a
Thursday March 18, 2021
Start: 2021-03-18 08:40
n/a
Friday March 19, 2021
Start: 2021-03-19 11:20
n/a
Monday March 22, 2021
Start: 2021-03-22 13:45
n/a
Syndicate content