Events

Select event type to filter by
Monday March 08, 2021
Start: 2021-03-08 11:41
n/a
Start: 2021-03-08 12:33

Biatorbágyra is érvényesek az országos szigorítások. Marad az este 8-tól hajnal 5-ig tartó kijárási korlátozás, közterületen kötelező a másfél méteres távolságtartás, valamint az orrot, szájat eltakaró maszk viselése. Tarjáni István bejelentése itt látható, a kormányrendelet itt tekinthető meg.

Wednesday March 10, 2021
Start: 2021-03-10 09:30
n/a
Thursday March 11, 2021
Start: 2021-03-11 14:43

A Polgármesteri Hivatalban az érvényes kormányrendelet értelmében átmenetileg szünetel a papír alapú ViaBusz jegyek értékesítése, ezért a vészhelyzeti szigorítások feloldásáig, várhatóan MÁRCIUS 21-IG A VIABUSZ INGYENESEN VEHETŐ IGÉNYBE. A március 8-áig megvásárolt, a szigorítások idejére (is) szóló havi és éves bérletek érvényessége automatikusan meghosszabbodik az ingyenesség idejével. A pontos hosszabbítási időről a későbbiekben adunk tájékoztatást.

Friday March 12, 2021
Start: 2021-03-12 08:53
n/a
Monday March 15, 2021
Start: 2021-03-15 19:00
n/a
Start: 2021-03-15 20:58
n/a
Tuesday March 16, 2021
Start: 2021-03-16 11:43
n/a
Start: 2021-03-16 15:01
n/a
Wednesday March 17, 2021
Start: 2021-03-17 10:35
n/a
Thursday March 18, 2021
Start: 2021-03-18 08:40
n/a
Friday March 19, 2021
Start: 2021-03-19 11:20
n/a
Monday March 22, 2021
Start: 2021-03-22 13:45
n/a
Wednesday March 24, 2021
Start: 2021-03-24 19:00
n/a
Thursday March 25, 2021
Start: 2021-03-25 14:50
n/a
Sunday March 28, 2021
Start: 2021-03-28 19:00
n/a
Monday March 29, 2021
Start: 2021-03-29 13:38
n/a
Wednesday April 07, 2021
Syndicate content