Events

Select event type to filter by
Thursday June 24, 2021
Monday June 28, 2021
Start: 2021-06-28 11:49
n/a
Start: 2021-06-28 13:23
n/a
Wednesday June 30, 2021
Start: 2021-06-30 15:53

Tájékoztatjuk Önöket, hogy Biatorbágy Város Önkormányzatának Képviselő-testülete elfogadta a 8/2021.(VI.25.) Önk. rendeletet a Biatorbágy Város Helyi Építési Szabályzatáról és szabályozási tervéről szóló 26/2019.(XI.29.) önkormányzati rendelet módosításáról. Az elfogadott rendelet és mellékletei elérhetők itt.

Friday July 02, 2021
Start: 2021-07-02 21:08
n/a
Tuesday July 06, 2021
Start: 2021-07-06 15:39

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy az önkormányzat számítógépes szerverének karbantartása miatt 2021. július 9-én, péntek 14.00 órától a város nyilvános információs technológiai (IT) rendszereinek (honlap, telefon) működésében kimaradások, fennakadások várhatók. A felülvizsgálat a tervek szerint 5 –10 órát vesz igénybe. Megértésüket előre is köszönjük!

Thursday July 08, 2021
Start: 2021-07-08 16:04

Biatorbágyon a „Hulladékgyűjtés és kapcsolódó szolgáltatások” tárgyában kiírt közbeszerzési eljárás elbírálása értelmében továbbra is a DEPÓNIA Hulladékkezelő és Településtisztasági Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság látja el a hulladékkezeléssel kapcsolatos közfeladatokat. Az új szerződéssel kapcsolatos változásokról a mellékelt tájékoztató és hulladéknaptár nyújt bővebb információt.

Friday July 09, 2021
Start: 2021-07-09 13:52
n/a
Tuesday July 13, 2021
Start: 2021-07-13 11:11
n/a
Start: 2021-07-13 11:32
n/a
Wednesday July 14, 2021
Start: 2021-07-14 19:30

Az önkormányzat ebben az évben is pályázatot írt ki a helyi jelentőségű építészeti és természeti értékek védelme érdekében. Az igénylés feltételei, szabályai és módja itt érhető el. Egy pályázó maximum 2.000.000,- Ft összegre pályázhat. A benyújtás határideje 2021. augusztus 15. Elbírálás 2021. október 1-jéig.

Thursday July 15, 2021
Start: 2021-07-15 13:45
n/a
Thursday July 22, 2021
Start: 2021-07-22 11:33
n/a
Start: 2021-07-22 16:41
n/a
Syndicate content