Events

Select event type to filter by
Wednesday July 14, 2021
Start: 2021-07-14 19:30

Az önkormányzat ebben az évben is pályázatot írt ki a helyi jelentőségű építészeti és természeti értékek védelme érdekében. Az igénylés feltételei, szabályai és módja itt érhető el. Egy pályázó maximum 2.000.000,- Ft összegre pályázhat. A benyújtás határideje 2021. augusztus 15. Elbírálás 2021. október 1-jéig.

Thursday July 15, 2021
Start: 2021-07-15 13:45
n/a
Thursday July 22, 2021
Start: 2021-07-22 11:33
n/a
Start: 2021-07-22 16:41
n/a
Monday July 26, 2021
Tuesday July 27, 2021
Start: 2021-07-27 13:50

Városunk ismét nevezett a Virágos Magyarország internetes versenyre. Biatorbágyra a 30 ezer fő alatti lakosságszámú városok között augusztus 1-jén éjfélig lehet szavazni a Facebookon található kép „tetszikelésével. A verseny részleteiről ide kattintva tudhatsz meg többet.

Thursday July 29, 2021
Start: 2021-07-29 23:18
n/a
Start: 2021-07-29 23:58
n/a
Monday August 02, 2021
Start: 2021-08-02 10:09
n/a
Friday August 06, 2021
Start: 2021-08-06 13:01
n/a
Tuesday August 10, 2021
Start: 2021-08-10 22:02
n/a
Thursday August 12, 2021
Syndicate content