Igazgatási ügyintéző

Biatorbágy Város Polgármesteri Hivatala
munkatársat keres az alábbi pozícióra

A köztisztviselői jogviszony időtartama

Határozatlan idejű köztisztviselői jogviszony

A (vezetői) megbízás időtartama

A megbízás határozatlan időre szól.

A munkavégzés helye

Pest megye, 2051 Biatorbágy, Baross Gábor utca 2/A

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok

  • Az önkormányzat képviselő- testülete és a jegyző hatáskörébe tartozó, a szociális igazgatás és szociális ellátásokról szóló 1993. évi III. törvényben meghatározott szociális igazgatási ügyek intézése,
  • a jegyző hatáskörébe tartozó ipar, kereskedelmi feladatok ellátása,
  • ügyirat-kezelési feladatok önálló ellátása.

Illetmény és juttatások

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a a köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek

  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • igazgatásszervező szakon szerzett felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • precíz munkavégzés, önellenőrzés
  • udvariasság
  • kiváló kommunikációs készségek

Előnyt jelent

  • önkormányzati, államigazgatási hatósági munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű szerződés
  • a köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény szerinti fizetési és egyéb juttatási feltételek
  • kiváló munkakörülmények
  • képzések támogatása

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • iskolai végzettséget igazoló iratok csatolása
  • közigazgatási versenyvizsga bizonyítvány másolata, vagy a vizsga alóli mentességet igazoló okiratok

A beosztás betölthetőségének időpontja

A beosztás legkorábban 2010. február 15-től tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje

2010. február 11.

A pályázat benyújtásának módja

E-mail címre: euhel@pmh.biatorbagy.hu, illetve postán a következő címre: 2051 Biatorbágy, Baross G. u. 2./A.

A pályázat elbírálásának határideje

2010. február 12.

A pályázati kiírás közzétételének ideje

2010. február 2.