Védőnő

Biatorbágy Város Önkormányzatának Polgármesteri Hivatala a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. §-a alapján pályázatot ír ki

VÉDŐNŐ,

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama

Határozott idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

A (vezetői) megbízás időtartama

2022 augusztus 31.

A munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Baross Gábor utca 2/A

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok

A területi védőnői ellátásról szóló 49/2004. (V.21.) ESZCSM rendelet 3. §-ában meghatározottak.

Illetmény és juttatások

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek

  • Főiskolai védőnői diploma vagy azzal egyenértékűnek elismert oklevél
  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett státusz

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • Önéletrajz
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Hozzájáruló nyilatkozat ahhoz, hogy a pályázat elbírálásában résztvevők a teljes pályázati anyagba betekinthetnek.

A beosztás betölthetőségének időpontja

Elbírálást követően azonnal

A pályázat benyújtásának határideje

2020. május 15.

A pályázat benyújtásának módja

• Postai úton a pályázatnak Biatorbágy Város Önkormányzata címére (2051 Biatorbágy, Baross G. u. 2/a.) történő megküldésével; • Elektronikus úton a hr@biatorbagy.hu címre.

A pályázat elbírálásának határideje

2020. május 22.

A pályázati kiírás közzétételének ideje

2020. április 15.

A pályázati kiírás közzétételének helye

Nemzeti Közigazgatási Intézet Közigazgatási Személyügyi Szolgáltató Főosztálya internetes oldala 2020. április 20.