Alkatrész értékesítő

HA SZERETNÉL A LEGÚJABB TECHNOLÓGIÁVAL DOLGOZNI,

ITT A LEHETŐSÉG!

SCANIA MÁRKASZERVIZÜNKBE KERESÜNK KOLLÉGÁKAT

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

MUNKAKÖRBEN

A munkavégzés helye

2051 BIATORBÁGY, ROZÁLIA PARK 1.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok

  • ügyfelek kiszolgálása
  • szerviz részére alkatrészek kiadása
  • raktárkészlet kezelés
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Pályázati feltételek

  • minimum középfokú műszaki végzettség (felsőfokú műszaki végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • szervezési és adminisztratív készség
  • hatékony időgazdálkodási készség és képesség a megadott határidő betartására
  • jó kommunikációs készség, és jó kapcsolatteremtő képesség
  • ügyfélközpontú hozzáállás
  • jó problémamegoldó képesség
  • szombati munkavégzés vállalása extra bónuszért (havi egy alkalommal)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent

  • pótkocsi alkatrész értékesítésben szerzett tapasztalat
  • hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • angol-, vagy németnyelv-tudás
  • korábbi tapasztalat az autóiparban, kereskedelemben

Amit kínálunk

  • bejelentett bér, mely alapfizetésből és bónuszból áll
  • versenyképes juttatási csomag
    • munkába járási támogatás
    • sport tevékenység támogatása
    • iskolakezdési hozzájárulás
    • születési támogatás
    • toborzási jutalék
    • jubileumi jutalom 5 év munkaviszony után
    • hűség program keretében látogatás a svédországi gyárba
  • ideális munkakörnyezet
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődés, rendszeres oktatások

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció feltüntetésével az alábbi elérhetőségünkre szíveskedjen eljuttatni a fizetési igénye megjelölésével: e-mail: jobs@scania.hu