Szavazókörök

 

Szavazókörök Térkép
Biatorbágy szavazókörei

1. sz. szavazókör

Szavazatszámláló Bizottság:

  • Horváth-Dori Gabriella (elnök)
  • Kovács Nóra (elnökhelyettes)
  • Bunth Józsefné (tag)
  • Pfendtner Imre (tag)
  • Ombódi Gábor (póttag)
  • Belák István Andrásné (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Fazekas Anna Krisztina (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Nagy Roland (delegált, Jobbik)
  • Hompot Ferencné (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
  • Petrovicsné Lepsis Mária (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
A térkép megtekintéséhez Javascript szükséges.

2. sz. szavazókör

Szavazatszámláló Bizottság:

  • Holczer Aranka (elnök)
  • Petróczi Józsefné (elnökhelyettes)
  • Raksányi Anikó (tag)
  • Dalkó Beáta (póttag)
  • Helmli Mária (póttag)
  • Simon Imréné (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Güttlerné Buth Annamária (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Mihalovics Tünde (delegált, LMP)
  • Hadnagy-Breier Ágnes (delegált, Jobbik)
  • Hóma Sándor Györgyné (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
  • Énekes Krisztina (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
A térkép megtekintéséhez Javascript szükséges.

3. sz. szavazókör

Szavazatszámláló Bizottság:

  • Válint Gábor (elnök)
  • Pénzesné Buzási Mónika (elnökhelyettes)
  • Oszfolk Istvánné (tag)
  • Bugya Györgyné (tag)
  • Kalotainé Kollár Andrea (póttag)
  • Mohácsy István (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Leveles-Barta Zsolt (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Szemerédy László (delegált, Jobbik)
  • Erdős László András (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
  • Erdős László Andrásné (delegált,  MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
A térkép megtekintéséhez Javascript szükséges.

4. sz. szavazókör

Szavazatszámláló Bizottság:

  • Bognár László (elnök)
  • Ács Mónika Éva (elnökhelyettes)
  • Seregi Lilla (tag)
  • Jenei Anita (póttag)
  • Szakadátiné Gueth Zsuzsanna (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Scharek Edit Virginia (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Molnár Lili Flóra (delegált, Jobbik)
  • Kaiser István (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
  • Réthelyi László (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
A térkép megtekintéséhez Javascript szükséges.

5. sz. szavazókör

  • Cím: Faluház, 2051 Biatorbágy, Baross Gábor u. 1.
  • Utcajegyzék
  • Kampánymentes terület
  • Biatorbágyon az 5. sz. szavazókör (2051 Biatorbágy, Baross Gábor u. 1.) került kijelölésre azon választópolgárok számára, akiknek a lakcíme a lakcímbejelentésre vonatkozó jogszabály értelmében csak a Biatorbágy megnevezést tartalmazza.

Szavazatszámláló Bizottság:

  • Horváthné Nagy Erzsébet (elnök)
  • Bajcsai Lajos Lászlóné (elnökhelyettes)
  • Juhász Adrienn (tag)
  • Hártóné Ébner Julianna (tag)
  • Bondár James Attila (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Balázs-Hegedűs Zoltán (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Mihalovicsné Telenkó Ilona (delegált, LMP)
  • Várszegi János (delegált, Jobbik)
  • Bugán József (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
  • Széchenyi Katalin (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
A térkép megtekintéséhez Javascript szükséges.

6. sz. szavazókör

Szavazatszámláló Bizottság:

  • Willinger Ágnes (elnök)
  • Forró Ildikó (elnökhelyettes)
  • Sédlné Mihály Krisztina (tag)
  • Szilágyiné Eichler Katalin (póttag)
  • Szám Józsefné (póttag)
  • Dr. Magai István (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Tálas-Tamássy Richárd (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Bodnár Lajos Tibor (delegált, Jobbik)
  • Gyimesi Győzőné (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
  • Rozsnyik Lászlóné (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
A térkép megtekintéséhez Javascript szükséges.

7. sz. szavazókör

Szavazatszámláló Bizottság:

  • Temesvári Ferencné (elnök)
  • Czimer Tamás (elnökhelyettes)
  • Cseresznyés Mihály (tag)
  • Lipka Lászlóné (póttag)
  • Veress Péter (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Ács Katalin Magdolna (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Bandzi Attila (delegált, Jobbik)
  • Papp Antal (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
  • Délceginé Löffler Györgyike (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
A térkép megtekintéséhez Javascript szükséges.

8. sz. szavazókör

Szavazatszámláló Bizottság:

  • Novák László János (elnök)
  • Vörös Béláné (elnökhelyettes)
  • Dóczi-Dankó Mónika (tag)
  • Kunsági Györgyné (póttag)
  • Vargáné Ébner Ágota (póttag)
  • Jakschitz Marian (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Farkas Imre Lajos (delegált, FIDESZ-KDNP)
  • Chemez István (delegált, Jobbik)
  • Szabó Tamás (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
  • Pokorny Péter János (delegált, MSZP-Együtt-DK-PM-MLP)
A térkép megtekintéséhez Javascript szükséges.