Iktató-irattáros

Biatorbágy Város Polgármesteri Hivatala
munkatársat keres az alábbi pozícióra

A köztisztviselői jogviszony időtartama

Határozott idejű köztisztviselői jogviszony

A munkavégzés helye

Pest megye, 2051 Biatorbágy, Baross Gábor utca 2/A

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok

  • a Polgármesteri Hivatalba érkező küldemények bontása, érkeztetése, iktatása
  • a Polgármesteri Hivatalból feladott küldemények postai előkészítése
  • irattározással kapcsolatos feladatok ellátása
  • a munkakörrel összefüggő kapcsolattartás a Polgármesteri Hivatal szervezeti egységeivel

Illetmény és juttatások

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a a köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek

  • legalább középfokú végzettség,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • irodai programcsomagok (Microsoft Office, OpenOffice) magas szintű ismerete, alkalmazása,
  • iskolai végzettséget igazoló iratok csatolása,
  • precíz munkavégzés, önellenőrzés

Előnyt jelent

  • szakirányú képesítés,
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • határozott idejű szerződés,
  • a köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény szerinti fizetési és egyéb juttatási feltételek,
  • kiváló munkakörülmények,
  • képzések támogatása

A beosztás betölthetőségének időpontja

Az álláshely azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje

2010. február 17.

A pályázat benyújtásának módja

A pályázatok benyújtása e-mailen: euhel@pmh.biatorbagy.hu, illetve postán a következő címre: 2051 Biatorbágy, Baross G. 2./A.

A pályázat elbírálásának határideje

2010. február 18.

A pályázati kiírás közzétételének ideje

2010. február 2.