Telefonkönyv

Név Csökkenő rendezés Csoport/Beosztás Telefonszám
Andorfer Hajnalka Igazgatási osztály

ügyintéző
  • 06 23 310-174/228 +36 70 640 9746
Balog Gábor Szervezési osztály
Jegyzői titkárság - Jegyzői csoport
hr referens
  • 06 30 322 6328
  • 06 23 310-174/238
Barsiné Vajk Ágnes Városgondnokság

intézményreferens
  • 06 23 310-174/229
  • +36 30 445 3925
Bognárné Kalicov Mária Igazgatási osztály

ügyfélszolgálati asszisztens
  • 06 23 310-174/235
Cseke Andrásné Pénzügyi osztály

főkönyvelő
  • 06 23 310-174/219
Csókné Ács Dorottya Műszaki Osztály
Műszaki Osztály - Mélyépítési– és közterületi csoport
műszaki ügyintéző - útépítések
  • 06-23-310-174/210
  • +36 30 382 3364
Czuczor Orsolya Pénzügyi osztály

osztályvezető
  • 06 23 310-174/215
Dankó-Gara Eszter Városgondnokság

adminisztrációs munkatárs, üdülési referens
  • +36 23 310 174/202
  • +36 70 518 5925
dr. Barnáné Károsi Klára Szervezési osztály

ügyintéző
  • +36 70 640 5276
  • 06 23 310-174/230
dr. Bengi Zoltán Szervezési osztály
Jegyzői titkárság - Szervezési csoport
jogi és szervezési referens
  • 06 70 666 6068
  • 06 23 310 174/251
dr. Major Mónika Szervezési osztály

osztályvezető, aljegyző
  • 06 70 640 97 51
  • 06-23-310-174/250
dr. Mitró Noémi Adóügyi osztály

osztályvezető-helyettes
  • 06 23 310-174/207
  • 06 70 797 9802
dr. Nyitrainé dr. Vörös Anna Szervezési osztály
Jegyzői titkárság - Szervezési csoport
ügyintéző
  • +36 (70) 524 9412
Elek Zsolt Szervezési osztály

ügyintéző, Településképi, szakhatósági tájékoztatás
  • 06 23 310-174/230
  • +36 70 797 9139
Erdőhegyi-Vincze Zsófia Műszaki Osztály
Műszaki Osztály - Mélyépítési– és közterületi csoport
műszaki ügyintéző – közútkezelői hozzájárulás, kátyúzás
  • +36 30 697 4104
  • +36 23 310 174/224
Flóriánné Kemény Cintia Igazgatási osztály

ügyfélszolgálati asszisztens
  • 06-23-310-174/247
  • +36 70 797 9140
Fodróczy Krisztina Adóügyi osztály

ügyintéző
  • 06 70 797 9800
  • 06 23 310 174/234
Földi-Boros Mónika Adóügyi osztály

ügyintéző
  • 06 23 310-174/209
  • 06 70 640 9752
Géczy-Kandra Viktória Szervezési osztály
Jegyzői titkárság - Jegyzői csoport
egészségügyi referens
  • 06 23 310-174/263
  • +36 70 661 8406
Gulyás Erzsébet Városgondnokság

vagyongazdálkodó
  • 06 23 310-174/229
  • +36 70 651 2661
Hannos Nóra Igazgatási osztály

iktató-irattáros
  • 06 23 310-174/239
Hegedűs Bernadett Pénzügyi osztály

pénzügyi ügyintéző
  • 06 23 310-174/216
Holczer Ferenc Szervezési osztály
Jegyzői titkárság - Jegyzői csoport
rendszergazda
  • 06 30 697 4117
  • 06-23-310-174/201
Ivanics Mónika Pénzügyi osztály

pénzügyi ügyintéző
  • 06-23-310-174/216
Kalapos Zsófia Szervezési osztály
Műszaki Osztály - Önkormányzati Rendészeti csoport
Közterület felügyelő
  • +36 30 262 1425
Kanyó Mónika Adóügyi osztály

ügyintéző
  • 06 (23) 310-174/245
  • +36 70 666 60 71
Kerekes Adrienn Polgármesteri Kabinet

ifjúságsegítő
  • +36 30 282 82 15
Kutassy Krisztina Pénzügyi osztály

számviteli előadó
  • 06 23 310-174/227
Maczinkó Krisztina Pénzügyi osztály

intézményi gazdálkodási referens
  • 06 23 310-174/276
Márk Balázs Műszaki Osztály
Magasépítési csoport
műszaki ügyintéző
  • +36 70 652 02 65
  • 06 23 310 174/248
Masa Orsolya Pénzügyi osztály

pénzügyi ügyintéző
  • 06 23 310-174/214
Mester László Polgármesteri Kabinet

kommunikációs tanácsadó
  • 06 30 697-4115
  • 06 23 310-174/205
Mező Judit Műszaki Osztály

osztályvezető
  • 06 23 310-174/206
  • +36 70 797 9138
Miklós Krisztina Polgármesteri Kabinet

irodavezető
  • 06 30 640-1755
  • 06 23 310-174/240
Mikóvári Hajnalka Műszaki Osztály
Magasépítési csoport
csoportvezető - beruházások
  • 06-23-310-174/226
  • +36 70 797 9143
Molnár János Városgondnokság

osztályvezető
  • 06 (30) 269-8654
Molnár-Korbély Katalin Polgármesteri Kabinet

pályázati koordinátor
  • 06 23 310 174/240
  • +36 30 456 34 74
Murányi Enikő Pénzügyi osztály

pénzügyi ügyintéző
  • 06 23 310-174/217
Nagy Sándor Szervezési osztály
Jegyzői titkárság - Jegyzői csoport
rendszergazda
  • 06 30 516 7718
  • 06 23 310-174/203
Oberle Natasa Szervezési osztály
Jegyzői titkárság - Szervezési csoport
hatósági ügyintéző
  • +36 70 797 9144
  • +36 23 310 174/260
Orosdy Orsolya Adóügyi osztály

ügyintéző
  • 06 23 310-174/222
  • 06 70 797 9801
Pénzesné Szép Anna Szervezési osztály
Jegyzői titkárság - Jegyzői csoport
testületi előadó, anyakönyvvezető
  • 06 23 310-174/242
  • +36 30 445 3924
Pintér Szandra Adóügyi osztály

Végrehajtási ügyintéző
  • 06 23 310 174/208
  • 06 70 665 2719
Pomaházi Krisztina Igazgatási osztály

osztályvezető
  • 06 23 310-174/218
  • +36 30 697 4095
Rumi Imre főépítész Ügyfélfogadás Szerdán 13:00-16:00 óráig Polgármesteri Kabinet

osztályvezető
  • 06 30 697-4118
Scheirich Boglárka Műszaki Osztály
Műszaki Osztály - Mélyépítési– és közterületi csoport
műszaki ügyintéző – környezetvédelem, kút, fák
  • 06 23 310 174/233
  • +36 70 795 3961
Som Tamás Műszaki Osztály
Műszaki Osztály - Önkormányzati Rendészeti csoport
csoportvezető
  • +36 70 661 5624
  • +36 23 310 174/254
Szalai Szilvia Polgármesteri Kabinet

ügyviteli munkatárs
  • 06-23-310-174/213
  • +36 30 456 34 73
Szigeti Mária Pénzügyi osztály

intézményi gazdálkodási referens
  • 06 (23) 310-174/227
Takács Marietta Igazgatási osztály

osztályvezető-helyettes, ügyintéző
  • 06 23 310-174/218
  • 06 70 503 4599
Tarjányiné Kapitány Mónika Igazgatási osztály

ügyintéző
  • 06 23 310-174/228
Török Péter Városgondnokság

vagyongazdálkodó
  • +36 70 6615623
  • +36 23 310 174/252
Tóth István Műszaki Osztály
Magasépítési csoport
műszaki ügyintéző - beruházások
  • 06 23 310-174/253
  • + 36 70 778 0077
Tóth Tamás Szervezési osztály
Jegyzői titkárság - Jegyzői csoport
ifjúsági referens
  • 06 30 276-7064
  • 06 23 310-174/231
Tresó Zoltán Szervezési osztály
Jegyzői titkárság - Jegyzői csoport
humán-erőforrás referens
  • 06 30 697 4116
  • 06 23 310-174/238
Váczi András Műszaki Osztály
Műszaki Osztály - Mélyépítési– és közterületi csoport
csoportvezető - közútkezelői, forgalomtechnika
  • 06 23 310-174/233
  • +36 30 293 1109
Varga-Ivány Gabriella Pénzügyi osztály

pénzügyi ügyintéző
  • 06 (23)310-174/214
Véghné Gazsi Etelka Igazgatási osztály

ügyintéző
  • 06 23 310-174/249
Verebélyi Anita Igazgatási osztály

anyakönyvvezető
  • 06 23 310-174/223 +36 70 640 97-56
Veres-Czinege Anita Szervezési osztály
Jegyzői titkárság - Szervezési csoport
Közművelődési és köznevelési referens
  • 06-23-310-174/261
  • +36 70 797 9141
Viola-Bánházi Éva Igazgatási osztály

iktató-irattáros
  • 06 23 310-174/239
Wein-Nagy Zsuzsanna Műszaki Osztály
Műszaki Osztály - Önkormányzati Rendészeti csoport
Közterület felügyelő
  • +36 70 666 6064
Zink Olivia Pénzügyi osztály

intézményi gazdálkodási referens, Német Nemzetiségi Önkormányzat referens
  • 06-23-310-174/276