Humánpolitikai referens

Biatorbágy Város Polgármesteri Hivatala

a köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény 10. § (1) bekezdése alapján
pályázatot hirdet

humánpolitikai referens

közvetlen munkáltatói irányítás alá tartozó, önálló munkakör betöltésére

A köztisztviselői jogviszony időtartama

Határozatlan idejű köztisztviselői jogviszony

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye

Pest megye, 2051 Biatorbágy, Baross Gábor utca 2/A.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok

  • Személyi állomány adminisztratív kezelése, nyilvántartása, karbantartása
  • Pályáztatási rendszer teljes működtetése, interjúztatás
  • Munkaügyi feladatok teljes körű ellátása (kinevezések, átsorolások, megbízások, kiléptetések, GYES, GYED stb. nyilvántartása, ügyintézése.)
  • Munkakör-térkép kezelése
  • Jogszabálykövetés, és a területre vonatkozóan a belső szabályzatok aktualizálása
  • Oktatások, képzések szervezése. Szervezetfejlesztésben való részvétel
  • Teljesítményértékelési rendszer működtetése
  • Szabadság-nyilvántartás kezelése, irányítása
  • Vagyonnyilatkozat-tétel teljes körű megszervezése
  • Prémiumévek-program figyelése, megszervezése, nyilvántartása
  • Cafetéria-rendszer működtetése, adminisztrációja
  • Nem rendszeres juttatások bérszámfejtése, feladása az IHMI programból
  • Távolmaradások nyilvántartása és feladása az IHMI programból
  • Kapcsolattartás és támogatás az intézmények vezetői felé

Illetmény és juttatások

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a a köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • Végzettségre vonatkozóan a köztisztviselők képesítési előírásairól szóló 9/1995. (II. 3) Korm. rendelet II. melléklet 1. I. bekezdése érvényes,
  • A belépést követően vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
  • közigazgatási versenyvizsga, vagy az alóli mentesülés, a 126/2009. Korm. rendelet alapján,
  • irodai programcsomagok (OpenOffice és/vagy MS Office) felhasználói színtű ismerete

Előnyt jelent

  • közigazgatásban HR területen szerzett tapasztalat
  • IHMI-rendszer ismerete, használata - legalább 1 év
  • bér- és munkaügy területén szerzett legalább 1 év szakmai tapasztalat,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • közigazgatási szakvizsga- vagy versenyvizsga-oklevél másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, vagy az igazolás elindítását igazoló dokumentum másolata
  • fényképes önéletrajz
  • motivációs levél

A beosztás betölthetőségének időpontja

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje

2010. május 13.

A pályázat benyújtásának módja

Postai úton, a pályázatnak a Biatorbágy Város Polgármesteri Hivatala címére történő megküldésével (2051 Biatorbágy, Baross Gábor utca 2/a. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: Humánpolitikai referens. Elektronikus úton Nagyné Uhel Éva részére a euhel@pmh.biatorbagy.hu E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje

2010. május 14.

A pályázati kiírás közzétételének ideje

2010. április 28.