Adóhatósági ügyintéző

Biatorbágy Város Polgármesteri Hivatala
munkatársat keres az alábbi pozícióra

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok

  • helyi adók és gépjármű adó kintlévőségek felszámolása
  • végrehajtási eljárás keretében az adóalanyok részletfizetési, méltányossági kérelmeinek döntésre való előkészítése
  • köztartozások adók módjára történő behajtása

Pályázati feltételek

  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet
  • vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete
  • felsőfokú közgazdasági képzettség vagy felsőfokú pénzügyi, számviteli szakügyintézői szakképesítés
  • közigazgatásban, hasonló területen szerzett 3 éves szakmai tapasztalat
  • precíz munkavégzés
  • következetesség, elfogulatlanság
  • udvariasság

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű köztisztviselői szerződés
  • a köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény szerinti fizetési és egyéb juttatási feltételek
  • kiváló munkakörülmények
  • képzések támogatása

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz
  • iskolai végzettséget igazoló iratok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy a postára adást igazoló dokumentum másolata

A beosztás betölthetőségének időpontja

Az állás 2011. 04. 01. tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje

2011. 03. 31.

A pályázat elbírálásának határideje