Főkönyvi könyvelő

Biatorbágy Város Polgármesteri Hivatala
munkatársat keres az alábbi pozícióra

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok

  • banki- és házipénztári kifizetésekhez kapcsolódó számlák érvényesítése
  • Önkormányzat ki- és befizetések rögzítése a főkönyvi könyvelési rendszerben.
  • analitikus nyilvántartások vezetése
  • kötelező adatszolgáltatások összeállítása a Magyar Államkincstár felé

Pályázati feltételek

  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása
  • regisztrált mérlegképes könyvelői bejegyzés
  • államháztartási területen, hasonló munkakörben szerzett 3 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • közigazgatásban használatos pénzügyi szoftverek ismerete (K11, Mérleg, PM info)

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű szerződés
  • a köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény szerinti fizetési és egyéb juttatási feltételek
  • kiváló munkakörülmények
  • képzések támogatása

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • iskolai végzettséget igazoló iratok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy a postára adást igazoló dokumentum másolata.

A beosztás betölthetőségének időpontja

Az állás 2011. 04. 04. tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje

2011. 03. 31.

A pályázat benyújtásának módja

Postai úton: a pályázatnak a Biatorbágy Város Polgármesteri Hivatala címére történő megküldésével (2051 Biatorbágy, Baross Gábor u. 2/A.), - Személyesen: Biatorbágy Város Polgármesteri Hivatalában (2051 Biatorbágy, Baross Gábor u. 2/A.)., ügyfélszolgálati időben, - E-mailen: hr@pmh.biatorbagy.hu címen. A pályázat kiírója a pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja.

A pályázat elbírálásának határideje

2011. 04. 01.