Háziorvos

Biatorbágy Város Önkormányzatának Polgármesteri Hivatala
pályázatot ír ki Biatorbágy Város területi ellátási kötelezettséggel működő újonnan létrehozandó
5. számú felnőtt háziorvosi körzet HÁZIORVOSI feladatainak ellátására

A szerződés időtartama:

Az Önkormányzat a nyertes pályázóval határozatlan időre szóló, a működés és üzemeltetés részletes feltételeit rögzítő megbízási szerződést köt.

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • A háziorvosi, házi gyermekorvosi és fogorvosi tevékenységről szóló 4/2000. (II.25.) EüM rendeletben meghatározottak.

A praxis betöltésének kezdeti időpontja:

  • A praxis legkorábban 2012. március 1. napjától tölthető be.

A munkavégzés helye

Biatorbágy

Pályázati feltételek

  • A 4/2000. (II.25.) EüM rendelet szerinti képesítés és az ott, valamint a 18/2000. (II.25.) Korm. rendeletben előírt egyéb feltételek
  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett státusz
  • A praxis vállalkozói formában történő működtetése.

Előnyt jelent

  • Szakmai gyakorlat – legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • Önéletrajz
  • Végzettséget, szakirányú végzettséget, szakvizsgákat igazoló dokumentumok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Hozzájáruló nyilatkozat ahhoz, hogy a pályázat elbírálásában résztvevők a teljes pályázati anyagba betekinthetnek.
  • Vállalkozási formától függően az egyéni vállalkozói igazolvány, illetve társas vállalkozás esetén a cégbírósági bejegyzést igazoló irat és a társaság alapító okiratának hiteles másolata.
  • A vállalkozó kötelezettségvállalása arról, hogy a pályázat megnyerése esetén, 8 napon belül benyújtja a működési engedély iránti kérelmet az illetékes szervhez.

A pályázat benyújtásának határideje

2011. december 31.

A pályázat benyújtásának módja

Postai úton a pályázatnak Biatorbágy Város Önkormányzata címére (2051 Biatorbágy, Baross G. u. 2/a.) történő megküldésével;
Elektronikus úton a pályázatnak a hr@pmh.biatorbagy.hu címre, Tresó Zoltán HR referens részére történő megküldésével.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Tresó Zoltán nyújt a 06-23-310-174/145 telefonszámon.

A pályázat elbírálásának módja, rendje

A pályázat benyújtását követően személyes elbeszélgetés és testületi döntés.

A pályázat elbírálásának határideje

2012. január 31.

A pályázati kiírás közzétételének helye

www.profession.hu 2011. 12. 01. www.biatorbagy.hu 2011. 12. 01. www.orvostudakozo.hu 2011. 12. 01.