Szociális gondozó

A Biatorbágyi Családsegítő Központ
munkatársat keres az alábbi feladat elvégzésére
szociális gondozó

Munkakör: szociális gondozó

Feladatai: beteg, idős emberek gondozása saját otthonukban

Végzettségek:
 - szociális gondozó
- szociális szakgondozó
- foglalkozásegészségügyi szakápoló
- geriátriai szakápoló
- hospice szakápoló
- körzeti közösségi szakápoló
- pszichiátriai szakápoló
- sürgősségi szakápoló

Alkalmazás: határozatlan idejű közalkalmazotti státusz

Alkalmazás kezdete: 2013.06.01.

Illetmény: a Kjt. szerint

Családsegítő Központ, Biatorbágy, Mester u. 2.
elektronikusan: vezeto@csaladsegito.biatorbagy.hu

Jelentkezés benyújtásának határideje: 2013.05.21.

Előny: Hasonló tevékenységben szerzett tapasztalat

Kötelező mellékletek:
részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél, végzettségről szóló igazolás, erkölcsi bizonyítvány

Javasolt mellékletek:
korábbi tevékenységről írásos referencia, szakmai gyakorlat igazolása

Az álláshirdetés közzétevője fenntartja a jogot a hirdetés visszavonására.