Asszisztens munkatárs

A Biatorbágy Város Egészségügyi Ellátó Nonprofit Kft

asszisztens munkatársat keres.

Foglalkoztatás jellege

Rész munkaidő

A (vezetői) megbízás időtartama

Határozatlan idejű munkaviszony

A munkavégzés helye

2051 Biatorbágy, Mester utca 2. Egészségház

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok

  • • az Egészségház különböző szakrendelésein asszisztensi feladatok ellátása

Illetmény, juttatások

  • megegyezés szerint

Pályázati feltételek

  • egészségügyi végzettség
  • magyar állampolgárság
  • munkaköri egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • pontos személyi adatokat tartalmazó, fényképes szakmai önéletrajzot
  • motivációs levelet
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolatát
  • hozzájáruló nyilatkozat ahhoz, hogy a pályázat elbírálásában részt vevők a pályázati anyagot megismerjék, valamint hozzájárulás a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez.

A pályázat benyújtásának határideje

2021.december 31.

A pályázat benyújtásának módja

A pályázatot az igazgatas@egeszsehgaz.biatorbagy.hu címre