Ügyvezető - Páty Vagyonkezelő és Közmű Üzemeltető Kft.

Páty Község Önkormányzat

pályázatot hirdet

a Páty Vagyonkezelő és Közmű Üzemeltető Kft.
Ügyvezető

munkakörének betöltésére

A (vezetői) megbízás időtartama

határozatlan idejű

A munkavégzés helye

2071 Páty, Rákóczi u. 74.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok

  • a Társaság szakszerű és törvényes működtetése
  • a Társaság költséghatékony működésének irányítása
  • a Társaság stratégiai és operatív terveinek elkészítése, a tervek megvalósításának irányítása
  • a szolgáltatás minőségének, biztonságának és folyamatosságának biztosítása
  • fejlesztési projektek meghatározása és végrehajtásának irányítása

Pályázati feltételek

  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • műszaki és/vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • 5 év cégvezetői tapasztalat

A beosztás betölthetőségének időpontja

az elbírálást követően azonnal betölthető

A pályázat benyújtásának határideje

Jelentkezni 2011. május 10. napjáig lehet motivációs levéllel és szakmai önéletrajzzal Páty Község Önkormányzatának Polgármesterének címezve.

A pályázat benyújtásának módja

- személyesen a Páty Község Önkormányzat Polgármesteri Hivatalának Titkárságán
- postai úton, zárt borítékban 2071 Páty, Kossuth L. u. 83. vagy
- a hivatal@paty.hu e-mail-címen.

A pályázat elbírálásának határideje

2011. május 27.

A pályázati kiírás közzétételének helye

  • www.paty.hu
  • környező települések önkormányzati honlapjai: Zsámbék, Budajenő, Telki, Budakeszi, Biatorbágy.