Köznevelési referens

Biatorbágy Város Polgármesteri Hivatala
munkatársat keres az alábbi pozícióra

Feladatok:

  • Közreműködés az önkormányzat közoktatást/köznevelést érintő döntéseinek előkészítésében, végrehajtásában.
  • A képviselő-testület, nevelést, oktatást, közművelődést és kultúrát érintő döntéseinek szakmai és törvényességi szempontú előkészítése.
  • A nevelés, oktatás szakmai szervezeteivel való kapcsolattartás.
  • Az illetékes bizottság ülésein való részvétel, az ülésekről jegyzőkönyv készítése.
  • Szakterületet érintő pályázatokkal kapcsolatos koordinációs feladatok ellátása.
  • Kitüntetések előkészítésével kapcsolatos ügyintézés.
  • Közoktatási intézmények létesítésére, megszüntetésére, átszervezésére irányuló döntések szakmai előkészítése.
  • Közreműködés az intézmények irányításával kapcsolatos döntések, intézkedések előkészítésében, a végrehajtás megszervezésében.
  • A közoktatással/közneveléssel kapcsolatos országos és megyei programok figyelemmel kísérése.
  • Részvétel az önkormányzati fenntartásban működő nevelési-oktatási intézményei fenntartói irányításával kapcsolatos tanügy-igazgatási feladatok ellátásában, így különösen előkészíti a tanuló- és pedagóguslétszám meghatározására, az indítható csoportok/osztályok számának és a csoport/osztálylétszámok fenntartói meghatározására vonatkozó döntéseket.
  • A közoktatási intézmények költségvetés készítésében való részvétel.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  • Kulturális és közoktatási/köznevelési igazgatási feladatkörök az önkormányzat fenntartásában működő óvodák, általános iskola törvényes működésének biztosítása, kapcsolattartás az intézményekkel

Elvárások:

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • Felsőfokú pedagógus végzettség és közoktatás vezetői vagy tanügy-igazgatási szakképzettség.
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • iskolai végzettséget igazoló iratok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy a postára adást igazoló dokumentum másolata.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény szerinti fizetési és egyéb juttatási feltételek.

A pályázatok benyújtásának határideje: 2012. 03. 12.

A beosztás betölthetőségének időpontja: Az állás 2012. 03. 26. tölthető be.

A pályázat elbírálásának határideje: 2012. 03. 23.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Postai úton: a pályázatnak a Biatorbágy Város Polgármesteri Hivatala címére történő megküldésével (2051 Biatorbágy, Baross Gábor u. 2/A.),
  • Személyesen: Biatorbágy Város Polgármesteri Hivatalában (2051 Biatorbágy, Baross Gábor u. 2/A.)., ügyfélszolgálati időben,
  • E-mailen: hr@pmh.biatorbagy.hu címen.

A pályázat kiírója a pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja.